Kołnierzyk szydełkowy FOLKLOR

PRODUKTY » Kołnierzyki

Wiązany z przodu.
Wiązany z przodu.
  • Wiązany z przodu.
  • Motyw "parzenic" nawiązuje do folkloru.

 

Kołnierzyk szydełkowy FOLKLOR

 

Ten nietypowy kołnierzyk szydełkowy powstał z myślą o damach, które szukają oryginalnych i nietypowych dodatków inspirowanych folklorem. Wykorzystany tutaj został motyw zdobiący góralskie spodnie męskie. Parzenice ( bo tak fachowo nazywają się te dekoracyjne strzałki) zostały tutaj umieszczone na krawędziach szydełkowej taśmy. Kołnierzyk szydełkowy FOLKLOR jest wiązany na ozdobne sznureczki zakończone szydełkowymi kółeczkami. Wykonany z lekkich i delikatnych nici Atłasek firmy ARIADNA, nadaje się do delikatnego krochmalenia.

 

„Skąd ten folklor? Gdy mieszka się w górach, jest on spotykany na każdym kroku. Zainspirowana tradycyjnymi motywami zdobniczymi, wykonałam dosyć nietypowy kształt. Kołnierzyk szydełkowy FOLKLORto przykład na to, że jako projektantka sięgająca po wzory z przeszłości, jestem w stanie odświeżyć je w nowy, oryginalny sposób aby nabrały innego znaczenia. To właśnie kocham w swojej kreatywnej pracy.”

 

Suche fakty:

 

- Należy pamiętać, że krochmal jako materiał pochodzenia naturalnego może żółknąć, dlatego usztywniony nim kołnierzyk należy schować w ciemnym miejscu ( na słońcu ulegnie zażółceniu).

 

- Kołnierzyk szydełkowy należy prasować przez szmatkę, aby krochmal się nie przypalił.

 

- Kołnierzyk szydełkowy FOLKLOR wykonujemy na zamówienie.

 

- Aby kołnierzyk był optymalnie dopasowany do szyi, należy dobrze zmierzyć jej obwód.

 

 Aby dokonać zamówienia kliknij na ikonę: "Zapytaj o szczegóły...".