Biżuteria /Jewellery

PRODUKTY. PRODUCTS. » Biżuteria /Jewellery

Inspiracją do powstania tej BIŻUTERII SZYDEŁKOWEJ, była roślinność - kwiaty, listki, łodyżki... Jednak nie są to idealne kopie przawdziwych roślin. Jest to jedynie inspiracja ich kształtem i barwą. 

W Naszej kolekcji znajdziesz Biżuterię, która jest wiązana na szydełkowe sznurki. Dlaczego? Po pierwsze ze względów praktycznych: łatwo jest dopasować Biżuterię do swoich indywidualnych rozmiarów ( obwód szyi, czy nadgarstka). Jest to duże udogodnienie dla klienta. Po drugie: Nasza Biżuteria jest wykonana z hipoalergicznych materiałów ( głównie są to nici bawełniane), które nie uczulają tak, jak zwyczajne metalowe zapięcia w tradycyjnych ręcznie robionych ozdobach. Jest to Biżuteria przyjazna skórze i może ją nosić każdy, bez względu na gabaryty.

 

The inspiration for this CROCHET JEWELERY was vegetation - flowers, leaves, stalks ... However, these are not copies of real plants. It is only an inspiration of their shape and color.
In Our collection you will find Jewelry, which is tied with crochet cords. Why? First of all, for practical reasons: it is easy to adjust the Jewelry to your individual size (neck or wrist circumference). This is a great convenience for the client. Secondly: Our Jewelry is made of hypoallergenic materials (mainly cotton threads), which do not sensitize as ordinary metal fasteners in traditional hand-made jewellery. It is a skin-friendly jewelry and can be worn by anyone, regardless of size.

Sortuj wg:|