Chusty

PRODUKTY » Chusty

 

 

CHUSTY SZYDEŁKOWE

 

Stanowią elegancki dodatek do sukien wieczorowych i ślubnych, ale także nadają się do noszenia na co dzień. Chusty szydełkowe EMIcraft wykonane są z kordonków, nici bawełnianych oraz perłowych. Drobne elementy, krok po kroku łączone są w całość, co przypomina trochę zabawę w puzzle. Dzięki temu efekt wizualny jest znacznie bardziej unikatowy, w porównaniu z tradycyjnymi chustami szydełkowymi.

 

Każda z tych czterech chust, prezentuje inną technikę rękodzieła szydełkowego. Wzbogacone haftem lub ściegami koronki rumuńskiej, tworzą unikatowe modele, na których warto zawiesić oko.

 

1. Chusta szydełkowa BRUGIJSKA  wykonana jest techniką koronki brugijskiej i składa się z elementów kwiatowych połączonych długimi pasami koronki, charakterystycznie wijących się w fantazyjnych wzorach.

 

2. Chusta RÓŻA to przykład kreatywnego zestawienia szydełkowych róż, koronki rumuńskiej oraz prostego szydełkowego ściegu łańcuszkowego.

 

3. Chusta GEOMETRIA uformowana została z pojedynczych, drobnych motywów szydełkowych, które łączą się w harmonijną całość.

 

4. Chusta szydełkowa z haftem to połączenie tradycyjnego szydełka z haftem dwustronnym.

 

 

 

„Lubię moje chusty szydełkowe… Każda z nich mogłaby opowiedzieć swoją własną, autentyczną historię. Każda ma swoją duszę i styl, który odróżnia je od całej reszty szydełkowego świata. Bardzo chciałabym stworzyć jedną również dla CIEBIE. Zapraszam!”

 

Sortuj wg:|
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: